کاربرد دوربیــن مدار بســته بی سیم

کاربرد دوربیــن مدار بســته بی سیم

راه های زیادی برای دستیابی به سیستم دوربین مدار بسته بی سیم وجود دارد و بیشترین دلایل مناسب بودن دوربین مداربسته بی سیم به دلیل این مسائل است که مانع نصب سیستم دوربین مدار بسته سیمی می شود. برای برخی از خریداران، مزیت این سیستم ممکن است راحتی باشد، برای برخی دیگر ممکن است قیمت محور باشد و غیره. برای اکثر افراد، استفاده از این سیستم مزیت دارد و در نتیجه به سیم کشی کمتری نیاز دارد. این ممکن است تا حدی درست باشد اما نه به طور کامل. حتی با وجود تمام محصولات بی سیم که مورد استفاده قرار گرفته است، کابل اصلی یا کابل منبع تغذیه همچنان لازم است که روی دوربین بی سیم نصب شود تا دوربین ها را روشن نگه دارد. در این جا به منظور آشنایی بیشتر با این سیستم، سعی کنید ادامه مطلب را دنبال کنید تا بتوانید شناخت بیشتری با این دوربین کسب کنید.

دوربیــن مدار بســته بی سیم

نکات موثر در استفاده از دوربین مدار بسته بی سیم

صاحبان خانه های مسکونی ممکن است یک دوربین مدار بسته بی سیم را انتخاب کنند، زیرا تکنولوژی پیشرفت کرده است و برخی از خرده فروشان محصولات دوربین مدار بسته هوشمند تولید کرده اند که می توانند در همه جا از آن استفاده کنند. بسیاری دیگر از دوربین های بی سیم خانه های هوشمند، اکنون به قدری پیشرفته شده اند که می توانید از راه دور از هر نقطه با دستگاه تلفن همراه خود، از طریق وای فای، به دوربین خود متصل شوید. این دوربین های هوشمند خانگی می توانند بر اساس حرکت عمل کنند، چراغ ها را روشن کنند، به شما اجازه می دهند از طریق بلندگوهای داخلی خود با افراد صحبت کنید و موارد دیگر. در حالی که این محصولات خرده فروشی در حال حاضر برای سهولت استفاده و سهولت نصب سر و صدا ایجاد می کنند، باید در نظر داشت که سطح قیمتی که این محصولات برای کاربران خانگی تولید می کند، نیز از برخی جهات محدود هستند. اگر شما فردی هستید که به حریم خصوصی احترام می گذارد و می خواهید مطمئن شوید که برنامه تلفن همراه و داده های شخصی شما برای سایر منابع استفاده نمی شود، پیشنهاد می شود این دستگاه های هوشمند را خریداری نکنید. این که آیا شما دوربین های مسکونی خانه هوشمند را برای نصب خود انتخاب می کنید، اکیداً پیشنهاد می شود که مارک تجاری خود را که سازنده مارک در اختیار دارد و چه داده هایی به آنها ارسال می شود را بررسی کنید.

 

یکی از معایب این CCTV این واقعیت است که این دوربین ها اغلب به راحتی در دسترس همه هستند تا بتوانند همه از آن استفاده کنند. افرادی که دارای نیت مخرب هستند می توانند این دوربین ها را از چارچوب درب برداشته و شما را آسیب پذیر کنند. برخی از دوربین های خارجی هنوز با بدنه های پلاستیکی ساخته شده اند که در مقایسه با بدنه دوربین های حرفه ای ساخته شده از فلز، بیشتر مستعد ساییدگی هستند. این محصولات دارای ویژگی های مثبت هستند، زیرا آنها به راحتی وصل می شوند، اغلب به راحتی با سایر دستگاه های خانگی مثل خدمات Google کار می کنند، اما از نظر کارشناسان این حوزه، باید از آن برای نظارت دوربین مداربسته به خانه خود استفاده کنید. اگر وای فای راهی آسان برای اتصال دوربین به روتر پهن باند ارائه دهد و به شما اجازه دهد دوربین های خود را از طریق تلفن همراه یا رایانه لوحی سازگار مشاهده کنید، این دستگاه ها می توانند مکانی برای راحتی داشته باشند. متأسفانه، در مقایسه با دوربین های مدار بسته حرفه ای، این دوربین های خانگی هوشمند فاقد ویژگی های فنی حرفه ای از قبیل، نظارت هستند که دوربین های مدار بسته حرفه ای ارائه می دهند. علاوه بر این، متخصصین این حوزه به خریداران بالقوه دوربین مدار بسته بی سیم توصیه می کنند، هزینه این دوربین های خانه هوشمند و احتمالاً ویژگی های سخت افزاری و خدماتی اضافی را که نیاز به هزینه اشتراک مداوم از تأمین کنندگان مارک دارد را بررسی کنند. ممکن است در طولانی مدت ارزان ترین و بهترین گزینه در دسترس شما نباشد.

استفاده از دوربین مدار بسته بی سیم

دوربین مدار بسته بی سیم برای صاحبان خانه و مشاغل کوچک

خرده فروشان و برخی از توزیع کنندگان امنیتی، دوربین مدار بسته بی سیم را به عنوان یک گام بالاتر از دوربین های خانگی هوشمند به بازار عرضه می کنند. در بسیاری از موارد این دوربین ها دارای آنتن وای فای مخصوص به خود هستند و تصاویر دوربین مدار بسته را روی ضبط منتقل می کنند. بسیاری از این دوربین ها دارای استاندارد IP66 هستند، به این معنی که این دوربین ها برای استفاده خارجی در همه شرایط آب و هوایی مناسب هستند. اگرچه این دوربین ها تصاویر دوربین مدار بسته را به صورت بی سیم منتقل می کنند، اما هنوز هم دوربین ها باید از منبع تغذیه استفاده کنند، بنابراین نیاز به نصب حرفه ای کابل های برق دارند. اگر کابل کشی ساختمان شما نزدیک محل دوربین جدید است، نصب کابل های برق به حداقل می رسد. با انتقال دوربین مدار بسته بی سیم نیازی به کابل کشی اضافی برای انتقال ویدئو نیست، با این حال هر دوربین بی سیم می تواند مستعد تداخل های رادیویی باشد، از دست دادن سیگنال به دلیل پهنای باند وای فای یا موانع فیزیکی یا محیطی.

دوربین مدار بسته بی سیم برای صاحبان خانه و مشاغل کوچک

 نتیجه گیری:

برای اطمینان از مناسب بودن سیستم دوربین مدار بسته بی سیم، نظارت و پشتیبانی از آن را پیشنهاد می کنند، چرا که در هر مکان دوربین یک آزمایش سیگنال انجام می شود. به عنوان حداقل کار، یک آزمایش اولیه با تلفن همراه، تشخیص قدرت وای فای آن را از محل کار تعیین می کند که آیا مکان دوربین می تواند سیگنال های وای فای مناسب را دریافت کند یا خیر. جستجو در اینترنت برای سیستم های نظارتی دوربین مداربسته بی سیم تعداد زیادی از مارک های عمومی را نشان می دهد. این مارک های عمومی معمولاً جایگزین ارزان تری با 4 یا 8 دوربین در مقایسه با مارک های دوربین مداربسته دارای امنیت حرفه ای هستند، لذا سعی کنید در این حوزه از کارشناسان و متخصصان این حوزه کمک بگیرید.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

بهترین برندهای دوربیـن مداربـسته

بهترین برندهای دوربیـن مداربـسته با تغییر شیوه زندگی انسان‌ها استفاده از وسایل الکترونیکی رواج بسیاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button