کارایی دوربـین مداربســته ضد انفجار

کارایی دوربـین مداربسـته ضد انفجار

 در حقیقت، چشم شما به چه میزان نور احتیاج دارد تا اطلاعات را به طور مطمئن شناسایی کند؟ اگر جسمی را در مقابل شمعی که در فاصله دو متری قرار دارد، بگذارید آن را می سوزاند، چقدر می توانید تشخیص دهید؟ با نور ماه کامل چقدر خوب می بینید؟ همه این اطلاعات قابل مشاهده است اما اندازه گیری آنها بسیار دشوار است. اگر برای دیدن نیازی به حضور فیزیکی نباشد، چطور؟ دوربین ها اطلاعات را در محل ثبت کرده و در اختیار شما قرار می دهند، هرجا که هستید. به عنوان سنسورهای نوری ویدئویی، دوربین ها در حال ورود به مناطق مبهم هستند. در حقیقت، کار در مناطق شلوغ و پر خطر، خطرناک است. تجهیزات حفاظتی و هشدار دهنده گاز مورد نیاز است. بسیاری از مناطق ممکن است فقط با تجهیزات محافظتی کامل وارد شوند. ارتباط با اتاق کنترل، در صورت امکان، از طریق تلفن های همراه ضد انفجار یا رادیوهای دستی انجام می شود. سعی کنید در حین استفاده از دوربین مداربسته ضد انفجار تا آن جا که می توانید اطلاعات خود را افزایش دهید تا بتوانید شناخت بیشتری در استفاده از آن داشته باشید.

دوربین مداربسته ضد انفجار

موارد قابل توجه در بررسی دوربیـن مداربسـته ضد انفجار

سیستم های دوربین مداربسته ضد انفجار برای مناطق خطر موثر هستند. آنها سیگنال های ویدئویی و صوتی را از مناطق خطرناک به شما منتقل می کنند و هنگامی که چیز مهمی باید گفته شود، سیگنال های صوتی از طرف شما به منطقه خطرناک ارسال می شود. همه اینها را می توان به صورت دیجیتالی ثبت کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نگاه کنید، گوش دهید و صحبت کنید.

 

  • دوربیــن های مداربســته ضد انفجار

اگر کار شما خطرناک است، می خواهید از دوربین مداربسته ضد انفجار استفاده کنید؟ به عنوان مثال، وقتی در یک دکل نفتی دریایی یا یک کارخانه شیمیایی کار می کنید، برای نظارت و محافظت از فرآیندهای در حال انجام، هنوز به اطلاعات بصری نیاز دارید، اینجاست که استفاده از این نوع سیستم بسیار موثر است. بسیاری از کارشناسان استفاده از دوربین ضد انفجار مناسب را برای شما پیشنهاد می کنند. مطمئن باشید تمام تصاویر مورد نیاز برای یک عملیات ایمن و کارآمد را دریافت خواهید کرد. هر دوربین ضد انفجار به کار در محیط های سخت و دور افتاده اختصاص داده شده است. دید درست در نهایت در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند.

 

بررسی انواع دوربیــن مداربـسته ضد انفجار

  • دوربین IP جمع و جور ضد انفجار

طراحی کوچک، سبک وزن، متوسط، قوی و دارای کیفیت مناسبی است. دوربین IP جمع و جور باعث می شود این دوربین در کوچکترین گوشه ها جا بگیرد.

 

  • دوربین کامپکت ضد انفجار

طراحی کوچک، سبک وزن، قوی و جمع و جور این دوربین جمع و جور باعث می شود این دوربین در کوچکترین گوشه ها جا بگیرد و به راحتی قابل استفاده است.

 

  • دوربین ساب ضد انفجار

این دوربین بازرسی روز و شب را برای بیرون ارائه می دهد.

 

  • دوربین حرارتی ضد انفجار

این دوربین دارای تصویربرداری حرارتی بوده و امکان نظارت بدون منبع نور را فراهم می کند و می تواند افراد را در فاصله 450 متری ثبت کند.

 

  • نحوه استفاده از دوربــین مدار بســته ضد انفجار

در حقیقت، دوربین مداربسته ضد انفجار برای دمای شدید (تا 40 تا 75 درجه سانتیگراد) ساخته شده اند.

از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده اند.

تا 432 برابر زوم (36 برابر نوری و 12 برابر دیجیتال) دارند.

برای دمای شدید (40 تا 75 درجه سانتیگراد) طراحی شده اند.

مقاوم در برابر ضربه و ارتعاش و ایده آل برای استفاده در دریا هستند.

دارای فیلتر اتوماتیک برای مشاهده عالی در تاریکی هستند.

دارای وزن سبک و جمع و جور هستند.

انواع دوربین مداربسته ضد انفجار

کاربرد دوربــین مداربــسته ضد انفجار

  • جهت استفاده در محیط های کاری مناسب دریایی، نفت و گاز

با توجه به شرایط چالش برانگیز برخی از مشاغل از جمله، عملیات دریایی موجب شده آن ها از تخصص دوربین مداربسته ضد انفجار که شامل، ارتباطات و کنترل در محیط های سخت و ضد انفجار است، بسیار سود ببرند. دانش و تجربه کارشناسان این حوزه با سیستم های دارای گواهینامه معتبر به شما این امکان را می دهد که چالش ها و خطرات روزانه خود را کنترل کنید. این محصولات از آب و هوا ویا انفجار محافظت می کنند و برای رسیدگی به محدوده دمای بالا، ارتعاشات و تغییر شرایط نوری طراحی شده اند. به همین دلیل است که استفاده از آن ها موجب می شود بتوانید به راحتی از آن ها استفاده کنید و در مشاغل مختلف از آن ها بهره مند شوید. آنها همچنین برای استفاده در صنعت نفت و گاز مناسب هستند، لذا به راحتی می توان هر دوربین مدار بسته را ضد انفجار کرد و از آن استفاده نمود.

 

ایمنی برای عملکرد شما در حین کار بسیار مهم است. نگاه کردن به عملیات به صورت شبانه روزی نیز همینطور است؛ اما وقتی کار شما خطرناک است، به یک دوربین مداربسته ضد انفجار مقاوم در برابر شعله احتیاج دارید. این سیستم نه تنها به شما کمک می کند که دوربین مدار بسته خود را در برابر انفجار محافظت کنید، بلکه در صورت آتش سوزی در این نزدیکی به راحتی به یاری شما می آید. هنوز می توانید روی تمام تصاویری که برای رسیدگی درست به آن ها نیاز دارید حساب کنید. با استفاده از یک دوربین مدار بسته مقاوم در برابر شعله، خطر بلایایی را که می تواند منجر به خسارت های بزرگ و رکود شود را به راحتی کاهش دهید.

 

کاربرد دوربین مداربسته ضد انفجار

نتیجه گیری:

 از سال 2003 سیستم های مانیتورینگ ویدئویی در مناطق پر خطر و قابل انفجار، برای طیف وسیعی از مشتریان برنامه ریزی شده است. برنامه های دوربین مداربسته ضد انفجار از نظارت ساده بر سیستم تا سیستم های نظارت تصویری دیجیتالی قابل کنترل بوده و با انتقال صدا برای افزایش ایمنی کار در مناطق پرخطر متغیر است. در چارچوب برنامه ریزی پروژه در این حوزه، بالاترین اولویت متخصصین این حوزه، اجرای فنی نیازهای مشتری است. تجربه گذشته کارشناسان این حوزه، نقطه شروع گزینه های موجود را نشان می دهد، زیرا دائماً در تلاش برای شناسایی راه های جدید برای حل مشکلات دوربین مدار بسته هستند. درنتیجه هدف این کارشناسان، پیاده سازی پروژه دوربین مدار بسته شما و برآوردن بهینه نیازهای شما با استفاده از تمام ابزارهای فنی موجود است.

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

بهترین برندهای دوربیـن مداربـسته

بهترین برندهای دوربیـن مداربـسته با تغییر شیوه زندگی انسان‌ها استفاده از وسایل الکترونیکی رواج بسیاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button