نصـب دوربــین مدار بــسته در پارکینگ

نصـب دوربــین مدار بــسته در پارکینگ

داشتن یک پارکینگ ایمن برای صاحبان خانه،صاحبان مکان های تجاری و …بسیار مهم است .به ویژه مکان های تجاری که مرکز توجه قرار دارند و مهم هستند.یک پارکینگ امن قبل از هر چیزی به یک سیستم دوربین خوب نیاز دارد.

 

بهترین دوربیـن های پارکینگ

امروزه ، اگرچه طرز استفاده و مکان استفاده متفاوت است ، اما اساساً از دو نوع فناوری دوربین استفاده می شود، دوربین مدار بسته یک سیستم قدیمی سیستم آنالوگ است که امروزه بسیاری از شرکت ها از آن استفاده می کنند. در سیستم آنالوگ ، دوربین مدار بسته سیگنال هایی را به عنوان یک مدار بسته به یک دستگاه ضبط آنالوگ مانند DVR ارسال می کند در واقع دوربین ها تصویر را به کانال های مختلف DVR ارسال می کنند.

 

دیگری  فناوری دوربین امنیتی ، فناوری دوربین IP مبتنی بر اینترنت است. دوربین های IP تصاویر را به NVR ارسال می کنند. از طریق تلفن هوشمند و اینترنت می توانید از راه دور و از هر مکانی به فیلم های دوربین پارکینگ دسترسی داشته باشید .

 

سیستم امنیتی پارکینگ برای شناسایی سارقان یا کسانی که امکان دارد امنیت خانواده و یا مشتریان شما را به خطر بندازند و همچنین اطمینان از احساس امنیت در خانه و مشتریان و محافظت از دارایی های ارزشمند خود در برابر سرقت و خرابکاری مفید است.

 

داشتن مدارک تصویری در مورد هرگونه اموال آسیب دیده بسیار مهم است. یک سیستم دوربین امنیتی خوب ، پارکینگ ها و گاراژهای تاریک را ایمن تر می کند.

 

نصـب دوربــین مدار بــسته در پارکینگ

 

سیستم های امنیتی پارکینگ و مزایای آن

جلوگیری از سرقت خودرو و خرابکاری – بسیاری از سارقان به پارکینگ به عنوان معادن احتمالی طلا نگاه می کنند. دوربین های امنیتی قابل مشاهده می توانند از برخورد سارقان با خودروهای شما جلوگیری کرده و به نیروهای امنیتی در شناسایی خرابکاران کمک کنند.همچنین می تواند از سرقت اموال فروشگاه جلوگیری کند.

 

  • تشخیص خودرو

خودروهای رانندگانی که سعی میکنند بصورت رایگان و بدون پرداخت هزینه پارکینگ از آن خارج شوند. در حالی که اکثر پارکینگ ها توسط کارکنان نظارت می شود ، اطمینان از اینکه کل پارکینگ توسط پرسنل پوشش داه شود ، به ویژه در پارکینگ های بزرگ ، تقریباً غیرممکن است. دوربین های امنیتی می توانند پلاک ها را ضبط کنند و به شما این امکان را می دهند که تصمیم بگیرید که آیا می خواهید هزینه ای دریافت کنید یا از استفاده مشتری از پارکینگ خود در آینده جلوگیری کنید.

 

  • کاهش مسئولیت

 تصادف در پارکینگ اجتناب ناپذیر است. دوربین های امنیتی از راه اندازی وسایل نقلیه در هنگام تصادف ، خط و خش ، ضربه و غیره ناشی از سبد خرید جلوگیری می کند. این یک راه آسان برای جلوگیری از مطالبات مسئولیت پرهزینه مانند خسارت است.

 

  • بهبود ایمنی عمومی

 مشتریان بدون شک مهمترین جنبه بسیاری از مشاغل هستند. اطمینان از شاد بودن مشتریان و ایجاد احساس امنیت و آرامش در هنگام خرید باعث افزایش اعتماد و وفاداری می شود.

 

چگونه بهترین سیستم دوربـین امنیتی را انتخاب کنیم؟

  1. تصمیم بگیرید که از کدام فناوری می خواهید استفاده کنید.

سیستم دوربین مداربسته آنالوگ ایمن و مناسب برای نظارت در محل است و پتانسیل ضبط صدای  بالایی دارد. سیستم IP دیجیتال برای مشاهده از راه دور مناسب است و وضوح تصویری بالاتری نسبت به سیستم دوربین مدار بسته دارد. همچنین ، استفاده از سیستم های بی سیم آسان تر است. دوربین ها را می توان در هر مکانی نصب کرد و جای پارک بیشتری را پوشش داد.

 

اندازه فضای پارکینگ شما تعیین می کند که به چه تعداد دوربین در منطقه نیاز دارید. می توانید دوربین های ثابت را انتخاب کنید که بتوانند با کنترل از راه دور حرکت کنند و زوم کنند ، یا می توانید از دوربین های PTZ برای مشاهده منطقه تشخیص داده شده توسط سنسورهای حرکت استفاده کنید.

 

می توانید دوربین های امنیتی خود را بصورت سیمی یا بی سیم انتخاب کنید. دوربین های سیمی دارای کیفیت سیگنال پایدارتری هستند. با این حال ، نصب زیرساخت ممکن است هزینه های بیشتری را در پی داشته باشد. از طرف دیگر ، دوربین های بی سیم را می توان در هر مکانی قرار داد و از یک سیگنال Wi-Fi برای ارسال اطلاعات خود به NVR استفاده کرد.

 

دوربین های IP راه حل مناسبی برای نظارت بر پارکینگ شما هستند. هنگامی که می خواهید از خانه یا محل کار از راه دور مشاهده کنید ، دوربین های امنیتی PoE و پارکینگ بی سیم راحتی زیادی را برای شما فراهم می کند. با رایانه ، تلفن های هوشمند می توانید دوربین ها را به صورت زنده مشاهده کنید.

 

از نظر وضوح دوربین امنیتی پارکینگ ، گزینه های مختلفی وجود دارد ، اما شما وضوح بیشتری ، تصاویر و فیلم های واضح تری خواهید داشت. اگر می خواهید چهره و پلاک دزد یا افرادی را تشخیص دهید ، باید حداقل از دوربین های امنیتی  1080p استفاده کنید.

 

بهترین سیستم دوربـین امنیتی

 

  1. مدل های دوربـین امنیتی که دید در شب دارند را ترجیح دهید.

دوربین های ضبط نور کم یا شب هنگام باید برای پارکینگ ها ترجیح داده شوند. بیشتر جرایم پارکینگ در تاریکی و شب اتفاق می افتد. یک دوربین حرارتی یا مادون قرمز که با حرارت کار می کند نیز می تواند گزینه خوبی برای اطمینان از امنیت باشد.

 

دوربین های امنیتی شب با LED های IR به شما امکان می دهد حتی در شرایط کم نور نیز عکس بگیرید. اگر قرار است از دوربین IR استفاده شود ، ویژگی های ناحیه ای که باید نصب شود باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال ، IR توصیه نمی شود که دوربین های سقفی را در داخل یک اتاق یا غرفه امنیتی برای نظارت بر خارج قرار دهید. هنگامی که پارکینگ را از طریق پنجره مشاهده می کنید ، LED های IR روی پنجره منعکس می شوند و مانع مشاهده می شوند. برای جلوگیری از چنین وضعیتی ، باید دوربین های امنیتی IR را دور از سطوح بازتابنده نصب کنید.

 

  1. اختصاص بودجه و ارزش دوربیـن مداربسـته

با پیشرفت سریع فناوری ، هزینه دوربین های امنیتی پارکینگ زیاد نیست. همچنین عاقلانه است که جوانب مثبت و منفی سرمایه گذاری در سیستم دوربین امنیتی پارکینگ را در نظر بگیرید و هزینه سرقت خودرو و حوادث مشابه در پارکینگ را چقدر در نظر بگیرید.

آمارها نشان می دهد که در جاهایی که از دوربین های امنیتی استفاده می شود ، میزان جرم و جنایت در پارکینگ ها 51 درصد کاهش یافته است. اکثر سارقان با دیدن یک دوربین امنیتی دوبار به ارتکاب جرم فکر می کنند. اگر در حال خرید سیستم های دوربین امنیتی برای پارکینگ خود هستید ، وقت خود را از دست ندهید. این ارزش سرمایه گذاری برای امنیت و اموال شما را دارد!

درباره modir

پیشنهاد ما به شما

استفاده از دوربین مدار بسته مخفی

کاربرد دوربیـن مدار بـسته مخفی

کاربرد دوربیـن مدار بـسته مخفی دوربین مدار بسته مخفی ممکن است درام های جاسوسی دوران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Button